%2Fnabidka-prace%2Fagromex-s-r-o%2Fadministrator-disponent-prodeje-stroju-a-poprodejnich-sluzeb-brno-id745test

AGROMEX s.r.o.

Společnost Agromex s.r.o. je dlouholetým, stabilním a dynamicky se rozvíjejícím partnerem pro české zemědělce. Působí na českém trhu jako importér špičkové zemědělské techniky značek Fendt, Weidemann, Kerner, Pellenc, Kroeger a Lemken. Cílem společnosti je poskytovat nejen kvalitní prodejní, ale i poprodejní a servisní služby, včetně dodávek originálních náhradních dílů.

Administrátor (disponent) prodeje strojů a poprodejních služeb Brno

Title:Administrátor (disponent) prodeje strojů a poprodejních služeb Brno
Místo působení:Moravskoslezský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:24.05.2021

Do týmu AGROMEX s.r.o. hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Administrátor (disponent) prodeje strojů a poprodejních služeb - Brno.
Místo výkonu práce: AGROMEX s.r.o., Pobočka Brno, Řípská 1153/20a, 627 00 Brno

Váš profil:
• SŠ,SOU vzdělání
• Orientace v problematice skladového hospodářství nebo vedení servisu
• Zkušenosti s MS Office
• Spolehlivost a samostatnost

Výhodnou bude, pokud budete znát:
• problematiku zemědělských nebo jiných strojů
• specifika prodeje náhradních dílů

Vaše úkoly a pracovní náplň:
• Agenda přijímání a předávání strojů (prohlídka, dokumentace, smlouvy, hlášení, předávací protokoly)
• Administrativa servisních služeb (příprava zakázek, příjem a výdej dílů, komunikace s pojišťovnou a garačním technikem)
• Zástup vedoucího prodeje náhradních dílů
• Agenda spojená s chodem pobočky (organizace revizí a oprav, BOZP, technických školení atd.)

Nabízíme:
• Zajímavé mzdové ohodnocení podle zkušeností a výsledků práce
• Bonus
• Stravenkový paušál nebo příspěvek na penzijní/životní pojištění
• Mobilní telefon
• Notebook
• Možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání (růst v oboru)

Benefity

Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Moravskoslezský kraj | 24.05.2021