%2Fnabidka-prace%2Fa-hartrodt-cz-s-r-o%2Fsenior-ucetni-s-nemeckym-jazykem-az-100-000-kc--id450test

a. hartrodt CZ s.r.o.

Společnost a. hartrodt je dlouhodobě stabilní společností v oblasti přepravy majetku. Zajišťujeme tok zboží napříč kontinenty. Dohlížíme na všechny klíčové úkoly správy objednávek, abychom našim klientům poskytli služby nejvyšší kvality: doprava, celní odbavení, skladování, vychystávání, balení a distribuce.

Senior účetní s německým jazykem (až 100 000 Kč)

Základní údaje

Title:Senior účetní s německým jazykem (až 100 000 Kč)
Místo působení:Praha
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:13.12.2022

Mezinárodní přepravní společnost a. hartrodt CZ s.r.o. hledá kandidáta pro seniorní pozici s víceletou (min. 3letou) praxí schopného zajistit vedení kompletního účetnictí pro nově vznikající pobočku v Rakousku.
Od úspěšného kandidáta se očekává, že bude po úvodním zaškolení (2-3 měsíce) schopen převzít finanční účetnictví nově vznikající jednotky, nastavit základní procesy a průběžně informovat vedení společnosti o výsledku hospodaření
Pro danou pozici je nutná výborná znalost německého jazyka – úspěšný kandidát bude komunikovat s vedením společnosti, s rakouskou finanční správou, statutárním auditorem a daňovým poradcem. Znalost rakouských účetních a daňových předpisů je výhodou, není však podmínkou.
Místem výkonu práce je Praha. Znalost českého jazyka pro danou pozici není požadována.

Pozice: Senior účetní s německým jazykem (80 000 - 100 000 Kč)
Místo výkonu: a. hartrodt CZ s. r. o., Sanderova 1366/26, Praha

Jaká bude Vaše další pracovní náplň?
• vedení kompletního finanční účetnictví pro nově vznikající pobočku
• práce v účetním systému Exact (předchozí zkušenost se systémem není nutná)
• kontrola a zpracování účetních dokladů, příprava návrhů plateb a sledování cash flow
• zpracování banky, zúčtování příchozích a odchozích plateb
• kontrola účtů hlavní knihy a finalizace výstupů pro měsíční závěrkové práce
• příprava účetní závěrky a ročního výkazu pro mateřkou společnost
• příprava podkladů pro audit a daňového poradce
• příprava podkladů pro mzdy a jejích zúčtování. Samotná kalkulace mezd bude prováděna subdodavatelsky.

Jak si Vás představujeme?
• minimálně vyšší odborné nebo VŠ vzdělání ekonomického směru,
• znalost německého jazyka na vysoké úrovní, komunikativní znalost anglického jazyka
• solidní orientace v oblasti účetnictví a podnikových finance, základní znalost mzdového
účetnictví
• předchozí zkušenost s účetním SW, pokročilá znalost Excelu
• samostatný přístup, schopnost a ochota najít vlastní řešení

Co Vám nabízíme?
• práci v rychle se rozvíjející mezinárodní přepravní společnosti
• hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• samostatnou a různorodou práci, denní využití cizích jazyků
• profesní růst
• 5 týdnů dovolené, 2 sick-days
• příspěvek na stravování 55 Kč / den
• příspěvek 20000 Kč na profesní vzdělávání
• příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč / měs.
• bonus.
• flexibilní pracovní doba s nástupem do 9.00
• Pracoviště v Praze 7 – Holešovicích

Benefity

Časová flexibilita
Dovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Sick days
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Praha | 13.12.2022