%2Fnabidka-prace%2Fa-hartrodt-cz-s-r-o%2Fdispecer-pozemnich-preprav-id987test

a. hartrodt CZ s.r.o.

Společnost a. hartrodt je dlouhodobě stabilní společností v oblasti přepravy majetku. Zajišťujeme tok zboží napříč kontinenty. Dohlížíme na všechny klíčové úkoly správy objednávek, abychom našim klientům poskytli služby nejvyšší kvality: doprava, celní odbavení, skladování, vychystávání, balení a distribuce.

Dispečer pozemních přeprav

Základní údaje

Title:Dispečer pozemních přeprav
Místo působení:Praha
Obor: Doprava a logistika
Datum:01.02.2023

Společnost a. hartrodt je dlouhodobě stabilní společností v oblasti přepravy majetku a nyní do svého týmu hledá kolegu/kolegyni na tuto pracovní pozici:

Místo výkonu: a. hartrodt CZ s. r. o., c/o Airport Business Center Aviatická 1048, 160 00 Praha 6 – Ruzyně

Co Vám nabízíme?
• zajímavou práci v mezinárodní přepravní společnosti
• menší přátelský kolektiv
• hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• samostatnou a různorodou práci, denní využití cizích jazyků
• 5 týdnů dovolené, 2 sick-days
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na vzdělání (jazykové kurzy a podobně)
• 13. a 14. plat v závislosti na ročním obratu firmy
• flexibilní pracovní dobu
• možnost home officu
• nástupní mzda 45 tis., k jednání dle zkušeností

Co požadujeme?
• minimálně SŠ vzdělání (v dopravním oboru výhodou)
• znalost anglického jazyka psaná i mluvená forma
• pečlivost, samostatnost, proaktivní přístup, týmový hráč, osobní zodpovědnost
• minimálně 1 rok zkušenost v oboru
• zkušenost s program Raal Trans a Timocom
• znalost nařízení č.561/2006 – není podmínkou
• ochota přijít s novými nápady
• ochota učit se novým věcem

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
• zpracování celého procesu pozemní přepravy
• denní komunikace se zákazníky a dopravci
• vytváření cenových nabídek poptávaných přeprav
• dokumentace, reklamace
• zajištění celního odbavení (komunikace s deklarací)
• fakturace uzavřených přeprav

Benefity

13. plat
Dovolená navíc
Homeoffice
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Sick days
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Praha | 01.02.2023