OBKŘ-referent/ka

Základní údaje:

Title:OBKŘ-referent/ka
Místo působení: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa
Datum: 05.10.2018

Popis

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 664/53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

Úsek ředitele – Odbor bezpečnosti a krizového řízení
přijme do pracovního poměru zaměstnance na plný úvazek na pozici

referent/ka

Požadujeme:

• SŠ/VŠ
• technické zaměření výhodou
• loajalita, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost
• dobrá znalost práce na PC
• výborné komunikační dovednosti
• schopnost týmové spolupráce
• vysoké pracovní nasazení
• morální a občanská bezúhonnost
• znalost anglického jazyka výhodou

Náplň práce:

samostatně provádí kontroly ve vymezeném rozsahu činnosti kontrolovaného objektu nebo provádí specializované činnosti, vede spisovou agendu, zajišťuje součinnost s orgány vnějších kontrol v oblasti působnosti odboru, aktualizuje dokumenty vydané odborem a provádí činnost požárního preventisty

Nabízíme:

• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, Sick Days)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Nástup možný od 1. 11. 2018
Písemné přihlášky s životopisem a s uvedením údajů o dosavadní praxi a o dosaženém vzdělání zasílejte do 19. 10. 2018 v elektronické podobě na adresu: ludmila.strachonova@fnusa.cz

Firma:

Adresa:
Pekařská 53
Brno
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Věra Kolouchová
vera.kolouchova@fnusa.cz