Vedoucí Přijímací kanceláře

Základní údaje:

Title:Vedoucí Přijímací kanceláře
Místo působení: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa
Datum: 12.04.2018

Popis

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

Ekonomický úsek

přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na pozici

vedoucí Přijímací kanceláře

Nástup: možný ihned
Pracovní náplň:
• řídí zaměstnance odd. Přijímací kanceláře (6 zaměstnanců) - koordinuje a kontroluje jejich práci, spolupracuje s vedoucím odboru a řeší s ním případné problémy a provozní záležitosti
• zajišťuje rozpis personálního obsazení směn, účast podřízených na povinných školeních, na zdravotních prohlídkách, tisk docházky, roční plány docházky
• běžná činnost pracovníka přijímací kanceláře - tj. příjem a propuštění hospitalizovaných pacientů a agendy s tím spojené (evidence zemřelých, ověřování údajů o pacientech na VZP, záznamy o souhlasu s poskytováním informací o zdravotním stavu, výstupy samoplátců apod.)
• vnitřní kontroly v rámci jednotlivých agend
• pokladní činnost (inventarizace, zástup na pokladně)

Odborné požadavky:
• SŠ vzdělání
• dobrá znalost práce na PC
• zkušenost s vedením zaměstnanců
• znalost světového jazyka výhodou
• morální a občanská bezúhonnost

Osobní charakteristiky:
• zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
• řídící, koordinační a komunikační schopnosti
• schopnost nadhledu i orientace v detailu
• maximální odolnost vůči stresu

Nabízíme:
• stabilní platové a pracovní podmínky
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní a životné pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků, příspěvek na dovolenou, sick days apod.)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi zasílejte do 30.04.2018 elektronicky na e-mail: iva.racova@fnusa.cz

Kontakt pro dotazy: Ing. Iva Rácová, tel. 543 182 070, e–mail: iva.racova@fnusa.cz

Firma:

Adresa:
Pekařská 53
Brno
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Věra Kolouchová
vera.kolouchova@fnusa.cz