Montážní dělník – montáž kompresorů

O nás

Společnost AIR POWER s.r.o. je strojírenskou firmou střední velikosti, zabývající se převážně montáží stavebních strojů poháněných spalovacími motory. Firma je lokalizovaná v průmyslovém areálu v Plzni a zaměstnává 100 pracovníků. Výrobní prostory společnosti jsou nově vybudované, nabízí zákazníkům moderní technologické vybavení a pracovníkům příjemné pracovní prostředí.

Firma AIR POWER s.r.o. je zaměřena na výrobu, kompletaci a montáž kompresorů, generátorů a průmyslových osvětlovacích věží. Skladbu strojů, které se budou vyrábět, určuje náš jediný zákazník - již 16 let skupina DOOSAN. Společnost je soustředěna na plnění požadavků zákazníka: poskytovat vysoce kvalitní výrobky, plnit požadované dodací termíny a snižovat náklady.

Základní údaje:

Title:Montážní dělník – montáž kompresorů
Místo působení: Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství
Datum: 11.03.2018

Popis

Náplň práce:
- jednosměnný provoz (6.15 – 14.15) 5 pracovních dní v týdnu - 37,5 hod/týdně
- kompletace kompresorů z jednotlivých komponentů
- výroba a montáž kompresorů, generátorů, světelných věží
- lehké montážní práce, užívání ručního elektrického a vzduchového nářadí
- obsluha zdvihacích zařízení ve strojírenské výrobě
- orientace v technické dokumentaci

Požadujeme:
- vyučení v oboru - např. zámečník, mechanik, opravář (u chybějící kvalifikace lze zaučit)
- zručnost, pracovitost,
- ochota práce v kolektivu
- ochota práce přesčas

Nabízíme:
- jednosměnný provoz 5 pracovních dní v týdnu, 37,5 hod/týdně
- týden dovolené navíc
- roční bonus
- vytápěná hala
- poskytování stravenek v hodnotě 100,-Kč, objednávání obědů
- dobrá dopravní dostupnost (Plzeň, areál Škoda - VIII. brána), možnost parkování (auto, kolo)
- barely s vodou a automaty na kávu na pracovišti
- firemní akce (sportovní, společenské, vzdělávací)

Firma:
AIR POWER s.r.o.

Adresa:
2942
Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Banka Strnádková
blanka_strnadkova@airpower.cz