Samostatná/ý účetní

O nás

Developerská a realitní společnost VESSAN Reality s.r.o. má za sebou více než 17 let zkušeností v oboru nemovitostí na domácím i zahraničním trhu. Poskytuje svým klientům komplexní služby zaměřené na zprostředkování prodeje a pronájmů nemovitostí, na zajištění hypotečního financování, investiční poradenství a na účetní služby. Klientům, individuálním zájemcům a developerským skupinám, společnost prostřednictvím svých služeb přináší kromě plného servisu i vždy „něco navíc.“

Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v účtárně naší společnosti. Přidejte se k nám. Sídlíme v Praze 1 ve Vodičkově ulici.

Základní údaje:

Title:Samostatná/ý účetní
Místo působení: Praha
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum: 14.02.2018

Popis

Náplň práce:
Účtování běžných účetních operací (oblast nemovitostí)
Kontrola formální správnosti dokumentů při schvalování
Komunikace s klienty při věcném schvalování dokumentů
Návrh metodiky účtování jednotlivých firem
Příprava smluvní dokumentace ve finanční oblasti
Příprava přiznání k dani z nemovitostí
Účetní uzávěrky
Daňové poradenství

Požadavky:
Orientace v českých účetních standardech a postupech
Znalost účetního SW Pohoda a Premier
Účetní praxe v oblasti nemovitostí, nájmů a vyúčtování služeb - výhoda
Orientace v daňové oblasti vítána
Výhoda je znalost ruštiny na mírně pokročilé úrovni (není podmínkou)

Nabídka:
HPP, nebo IČ podle vlastního výběru
Příjemný a vstřícný kolektiv
Odměna dle zkušeností a znalostí
Nástup co nejdříve

Firma:
VESSAN Reality s.r.o.

Adresa:
Vodičkova 791/41
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Mazurovová, CSc.
mazurovova@vessan.cz