Řidič autopřepravníku MKD - i bez praxe – EU - možnost parkování ve Zlíně

O nás

Stobart Automotive Europe se nachází v Genku (BE), Minderhout (NL), Praze (CZ), v Sevlievu (BG) a v Bukurešti (RO). Společnost Stobart Automotive CZ má sídlo v Praze a je významným logistickým hráčem v přepravě automobilů a automobilových komponentů. Její mateřská společnost Stobart ve Velké Británii je největším a nejvýznamější logistickou firmou s dlouholetou tradicí a obrovským potenciálem a rozsahem aktivit. Dynamicky rozvíjející se společnost v České republice hledá nové kolegy/kolegyně, kteří mají chuť nastartovat svoji kariéru v logistické firmě a spojit svou budoucnost s významnou mezinárodní společností.

Title:Řidič autopřepravníku MKD - i bez praxe – EU - možnost parkování ve Zlíně
Místo působení: Zlínský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum: 16.11.2017

STOBART AUTOMOTIVE CZ. je významná logistická firma se specializací na přepravy automobilů a materiálů nejen pro automobilový průmysl. Stabilní společnost působí na trhu 10 let.

Přijmeme spolehlivé řidiče pro mezinárodní kamionovou přepravu:

ŘIDIČ AUTOPŘEPRAVNÍKU MKD - I BEZ PRAXE – EU - MOŽNOST PARKOVÁNÍ VE ZLÍNĚ

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

Směnovost: turnusové služby
Možnost zácviku se zkušeným školitelem
Možnost parkování: Praha, Zlín a Havířov
Zaměstnanecké výhody, benefity

Platové podmínky: až 60 tis. čistého/průměrný měsíc

Stravné a cestovné dle platných norem

Další informace:
Stáří vozového parku max. 5 let (pravidelný servis samozřejmostí)
Vozíme pouze nová vozidla a prototypy
Pravidelné školení v rámci společnosti
Striktní dodržování směrnice 561
Zázemí pro řidiče v Praze a Belgii
Vozidlo nastálo ihned, nebo po zaškolení

Požadavky na zaměstnance:

Řidičský průkaz C, E
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Profesní způsobilost
Digitální karta řidiče el. tachografu
Dopravně-psychologické vyšetření
Trestní bezúhonnost
Slušné vystupování

Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Firma:
Stobart Automotive CZ s.r.o.

Adresa:
U Stavoservisu 692/1b
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Kalmusová
lenka.kalmusova@eddiestobart.com