Inženýr SW kvality

O nás

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.
ZF Engineering Plzeň je jedním z hlavních vývojových center ZF Group. Od r. 2007 plzeňský podnik vyvíjí software pro řídící jednotky automatických převodovek a dalších prvků pohonného systému. Vyvíjí a testuje software a hardware. Poskytuje služby v oblasti elektroniky, konstrukce, výpočtů, mechatroniky a metrologie. V oblasti mechatroniky probíhá kompletní proces od návrhu přes výrobu prototypů až po testování.

Základní údaje:

Title:Inženýr SW kvality
Místo působení: Plzeňský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum: 18.09.2017

Baví tě změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chceš vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je třetím nejsilnějším dodavatelem automobilových součástek na světě?

Do týmu zajištění kvality vyvíjeného SW hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně na pozici Inženýra SW kvality.

Pracovní náplň:
- zabezpečit kvalitu vývojových procesů dle firmou dodržovaných standardů (Automotive SPICE, V-model),
- konzultovat s vedoucími pracovníky opatření nezbytná k zajištění kvality,
- sledovat cíle jakosti procesů a produktů definované v plánu projektu,
- analyzovat a interpretovat data (analýza rizik projektu, klíčové ukazatele výkonnosti, trendové grafy…),
- plánovat a provádět interní i externí hodnocení a audity,
- provádět kontroly procesů souvisejících s vývojem a testováním SW a zajistit jejich trvalé zlepšování.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru elektroniky, informačních systémů apod.,
- základní zkušenost s vývojem softwaru,
- dobrá znalost anglického jazyka (podpoříme jazykovými kurzy),
- sebeovládání a komunikační dovednosti,
- výhodou znalost norem z automobilového průmyslu (Automotive SPICE , ISO TS 16949, ISO 26262 „funkční bezpečnost silničních vozidel“).

Nabízíme:
- Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
- spolupráci na mezinárodních projektech,
- práci v moderním prostředí,
- jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),
- pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
- Home Office a 25 dní dovolené,
- roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
- příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
- dotované stravování ve firemní kantýně.

Místo pracoviště: Plzeň-Skvrňany
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená navíc
Homeoffice
Jazykové kurzy
Občerstvení na pracovišti
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění

Firma:
ZF Engineering Plzeň s.r.o.

Adresa:
Univerzitní 1159/53
Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Sosnová
veronika.sosnova@zf.com