O společnosti

ameba.eu – aktivní inzertní portál pro úspěšný nábor zaměstnanců s nabídkou cílené inzerce TARGETING

Inzertní portál ameba.eu poskytuje individuální služby pro nábor zaměstnanců s vysokou přidanou hodnotou. Registrace, vypisování pozic a správa uchazečů zdarma. TARGETING je individuální nástroj náboru s vysokou přidanou hodnotou. Cílem služeb TARGETING je realizovat úspěšně personální nábor a poskytnout zákazníkovi co nejrelevantnější informace z pracovního trhu.

Objednáním služeb TARGETING inzertního portálu ameba.eu obdrží zákazník široké spektrum relevantních služeb. Každá pozice je v rámci služby TARGETING podporovaná individuálně pomocí souboru nástrojů dostupných přes internet a sociální sítě. Tím je zajištěno, že vynaložené prostředky slouží výhradně na podporu obsazení dané pozice. Každá pozice je přidělena konkrétnímu marketingovému specialistovi, který zajišťuje její uveřejnění, propagaci a sdílení, komunikaci s uchazeči a se zákazníkem. Zákazník obdrží zpětnou vazbu z pracovního trhu k dané pozici a může v případě potřeby modifikovat své náborové aktivity.

Služba TARGETING se vyznačuje zejména vysokou efektivitou. I přes široké spektrum poskytovaných služeb je cena za TARGETING na úrovni kvalitní inzerce.

Registrace, vypisování pozic a správa uchazečů zdarma.

Ing. Pavlína Poláková
Obchodní ředitelka

pavlina.polakova@ameba.eu
+420702120520

Stanislava Beštová
Obchodní manažerka

stanislava.bestova@ameba.eu
+420724662332

Ing. Patrik Pova
Jednatel

patrik.pova@ameba.eu
+420 602 495 193

Ing. Martina Jiříková
Business partner

martina.jirikova@ameba.eu
+420702120450

Pro Firmy

Vypsat pozici
Přihlásit se
Registrovat

Pro uchazeče

Nabidka prace
Přihlásit se
Registrovat

Kontakt & VOP

CRI ameba.eu s.r.o.
Počernická 699/62,
108 00 Praha 10

Mail: job@ameba.eu
Tel: +420 702 02 02 58

VOP / GDPR

Visit us