ZF Engineering Plzeň s.r.o.

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl. ZF Engineering Plzeň je jedním z hlavních vývojových center ZF Group. Od r. 2007 plzeňský podnik vyvíjí software pro řídící jednotky automatických převodovek a dalších prvků pohonného systému. Vyvíjí a testuje software a hardware. Poskytuje služby v oblasti elektroniky, konstrukce, výpočtů, mechatroniky a metrologie. V oblasti mechatroniky probíhá kompletní proces od návrhu přes výrobu prototypů až po testování.

SW vývojář automotive

Základní údaje:

Title:SW vývojář automotive
Místo působení: Plzeňský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum: 18.09.2017

Baví tě změny? Měnit sebe, své okolí, celý svět? Chtěl bys vyvíjet automobily budoucnosti ve společnosti, která je třetím nejsilnějším dodavatelem automobilových součástek na světě?

U nás si můžeš vybrat, jakým vývojářem chceš být!

SW vyvíjíme pro převodovky a pohonné systémy osobních vozů. Jestli Tě baví více elektromobilita a elektrické pohony, můžeš se realizovat v této oblasti. Uplatnění u nás najdou ale i příznivci HW vrstvy.

Hledáme absolventy i zkušené kolegy a kolegyně.

Pracovní náplň:
- Analýza požadavků na SW,
- design SW v modelovacím jazyce UML,
- programování řídicích systémů automobilových komponent v jazycích C a C++,
- programování SW pro podporu a testování těchto systémů,
- integrace a testování softwaru,
- využívání nejnovějších trendů a technologií,
- sledování, analýza a řešení problémů.

Požadujeme:
- vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, aplikované vědy apod. min. balalářské (i absolvent)
- znalost C, C++ výhodou,
- dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (podpoříme jazykovými kurzy),
- znalosti v oblasti vývoje softwaru v reálném čase pro automobilové komponenty výhodou,
- znalosti v oblasti programování jednočipových uC, elektrických pohonů a výkonové elektroniky,
- samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup.

Nabízíme:
- Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
- spolupráci na mezinárodních projektech ,
- práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
- jazykové vzdělávání ve firmě (AJ, NJ),
- pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
- Home Office a 25 dní dovolené,
- roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
- příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
- dotované stravování ve firemní kantýně.

Místo pracoviště: Plzeň-Skvrňany
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Benefity

Časová flexibilita
Dovolená navíc
Homeoffice
Jazykové kurzy
Občerstvení na pracovišti
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Zkrácený úvazek

Máte zájem? Vytvořte CV za 2 minuty!

*Jméno*Příjmení
*Telefon/MobilE-mail
Zavolejte mi: ano

Poslední Zaměstnavatel • Od kdy do kdy • Popis práce
Nejvyšší dosažené vzdělání • Certifikáty

Nebo vložit životopis v PDF

* Ochrana proti spamu:7 + 3 =

Download: VOP / GDPR

Kontaktní osoba k pozici

Lenka Kaizarová
Marketingový specialista

Mobil:
+420727985858
lenka.kaizarova@ameba.eu