Univerzita Hradec Králové

Spektrum vzdělávací činnosti zahrnuje obory ekonomické, informatické a manažerské na Fakultě informatiky a managementu, společenské vědy na Filozofické fakultě, učitelské a umělecké disciplíny na Pedagogické fakultě, přírodovědné a technické obory na Přírodovědecké fakultě a studia zaměřená na nejrůznější oblasti sociální práce v Ústavu sociální práce. Statistiky dokládají, že počty absolventů bez zaměstnání jsou zcela minimální. Univerzita nabízí atraktivní pracovní prostředí v centru Hradce Králové v blízkosti soutoku řek Orlice a Labe a městských parků.

Vedoucí osobní a mzdové oddělení

Základní údaje:

Title:Vedoucí osobní a mzdové oddělení
Místo působení: Královéhradecký kraj
Obor: Personalistika a HR
Datum: 10.07.2017

Popis

Koho hledáme?
Náš ideální kandidát by měl splňovat následující kvalifikační požadavky:
• Ukončené VŠ vzdělání v oboru řízení lidských zdrojů nebo ekonomické vzdělání nebo bakalářské vzdělání s prokazatelnou dlouhodobou praxí v personalistice
• Potenciál přirozeného leadera, nejlépe zkušenosti na vedoucí pozici
• Velmi dobrá znalost pracovního práva
• Analytické, matematické a organizační schopnosti
• Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook, internet)
• Trestní a společenská bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)
• Znalost prostředí veřejné vysoké školy výhodou
• Znalost anglického jazyka

Jakou hledáme osobnost?
Takovou, která nás přesvědčí následujícími vlastnostmi:
• Systémové myšlení, analytické schopnosti,
• Osobnost podporující přátelské pracovní prostředí
• Umění jednat, míra diplomacie, vstřícnost
• Bude přirozeným lídrem a podporou pro své oddělení
• Samostatnost, spolehlivost
• Má zájem o aktuální změny v pracovněprávní legislativě

Náplň práce:
• Zodpovědnost za chod osobního a mzdového oddělení Univerzity Hradec Králové
• Komplexní koordinace a zajišťování rozvoje oblasti organizačních vztahů a systematizace, personalistiky, odměňování, přípravy a vzdělávání zaměstnanců
• Stanovování objemu prostředků na mzdy pro jednotlivé složky organizace podle stanovených zásad a pravidel – příprava rozpočtu mezd
• Účtování mezd dle jejich zdrojů financování, příprava podkladů pro mzdy v IS
• Organizace a řízení spolupráce mezi personalistikou a mzdovým účetnictvím
• Zpracování statistik, analýz a rozpočtů, analytická práce v personálním systému
• Metodická podpora a konzultační činnost v oblasti dodržování pracovněprávních předpisů z oblasti zaměstnanosti pro součásti UHK, proškolování zaměstnanců na jejich aplikaci
• Řízení v oblasti výkaznictví a statistiky, zpracování statistik a výkazů za univerzitu
• Rozvoj personálního systému, přidělování práv uživatelům a jejich podpora
• Zajišťování a organizace výběrových řízení neakademických zaměstnanců
• Příprava organizačních změn na UHK, podkladů pro jednání se ZO VOS při UHK
• Spolupráce na tvorbě a aktualizaci interních předpisů školy, spolupráce s interním auditem

Co nabízíme?
• pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
• 6 týdnů dovolené
• pracovní úvazek 1,0
• podpora v osobním a odborném růstu – možnost dalšího vzdělávání
• pravidelná setkávání a výměna zkušeností s vedoucími personalisty univerzit
• nástupní mzda dle dosavadní praxe a vnitřního mzdového předpisu
• výhodný telef. tarif
• příspěvek na stravování, zajištěné závodní stravování a stravenky

Předpokládaný nástup: červenec / srpen 2017

Máte zájem? Vytvořte CV za 2 minuty!

*Jméno*Příjmení
*Telefon/MobilE-mail
Zavolejte mi: ano

Poslední Zaměstnavatel • Od kdy do kdy • Popis práce
Nejvyšší dosažené vzdělání • Certifikáty

Nebo vložit životopis v PDF

* Ochrana proti spamu:6 + 1 =

Download: VOP / GDPR

Kontaktní osoba k pozici

Lenka Kaizarová
Marketingový specialista

Mobil:
+420727985858
lenka.kaizarova@ameba.eu