Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost

Jsme chemická společnost v srdci Evropské Unie, v Ústí nad Labem, založená v roce 1856. Naše mise zní: „Společně zlepšujeme kvalitu života lidí prostřednictvím inovací v chemii.“ Naší vizí je být vzorem vertikálně integrované chemické společnosti, která je předním výrobcem hydroxidů, inovativních chlorovaných derivátů a patří mezi špičku producentů syntetických pryskyřic v Evropě. Našim zaměstnancům nabízíme zajímavou a odpovědnou práci v dynamickém prostředí společnosti, která podporuje týmovou spolupráci a vlastní kreativitu. Nabízíme profesní a osobní růst, zajímavé mzdové ohodnocení a spoustu zaměstnaneckých benefitů. Lidé v naší společnosti získají zajímavou práci s perspektivou, speciální odborné znalosti a zkušenosti. Ve Spolchemii máte možnost odstartovat svou budoucí kariéru v zázemí mezinárodně úspěšné ryze české firmy. Nabízíme vám uplatnění v těchto odborných oblastech: výroba - technologie a energetika - výzkum - logistika - kvalita - ekonomie -obchod - nákup - business development.

VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK

Základní údaje:

Title:VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK
Místo působení: Ústecký kraj
Obor: Chemie
Datum: 06.11.2017

Popis

Popis pracovní pozice:

- řeší výzkumné a vývojové úkoly Plánu Technického Rozvoje, racionalizace výrobních technologií a výrobkových inovací
- dle zadání provádí provozní a modelové zkoušky v souladu s PTR
- ověřování nových postupů na laboratorních nebo plp modelech
- analyzuje věcné souvislosti zkoumaných dějů a procesů chemické technologie s ohledem na jejich praktickou realizovatelnost a ekologickou a rizikovou přijatelnost navrženého řešení
- navrhuje metody měření chemicko-inženýrských parametrů
- navrhuje změny v současných technologiích
- navrhuje výrobní postupy pro nové výrobky
- zpracovává výzkumné zprávy
- zpracovává technologické podklady pro studie a projektovou dokumentaci a nákresy technologických schéma

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání v oboru chemie,
vzdělání v oblasti chemická technologie popř. chemické inženýrství výhodou
- cílevědomost, flexibilitu, systematičnost myšlení
- praxe na obdobné pozici výhodou, ale není nutnou podmínkou
- dobré analytické schopnosti, rychlá orientace v problematice
- znalost AJ písmem, slovem výhodou

Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

- zajímavou a tvůrčí práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
- pracovní dobu 37,5 h týdně
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru
- nástup ihned
- zvýhodněné stravování
- věrnostní bonus

Benefity

Dovolená navíc
Příspěvek na penzijní připojištění
Zázemí stabilní společnosti

Máte zájem? Vytvořte CV za 2 minuty!

*Jméno*Příjmení
*Telefon/MobilE-mail
Zavolejte mi: ano

Poslední Zaměstnavatel • Od kdy do kdy • Popis práce
Nejvyšší dosažené vzdělání • Certifikáty

Nebo vložit životopis v PDF

* Ochrana proti spamu:8 + 5 =

Download: VOP / GDPR

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
Marketingový specialista

Mobil:
+420601166173
michaela.hamplova@ameba.eu