Richter+Frenzel

Za naším jménem se skrývá - 30 poboček po celé České republice s 10 moderními koupelnovými centry - přes 380 zaměstnanců, kteří se starají o poradenství, projekty a dodávky zboží a našim klientům se věnují s radostí a nadšením. - naše vlastní značky R+F Optiline a R+F Plano s důrazem na prvotřídní kvalitu a dostupné ceny - centrální sklad a expedice pro ČR o ploše 7000m², ze kterého jsou pravidelně zásobovány pobočky po celé České republice

Prodejce

Základní údaje:

Title:Prodejce
Místo působení: Pardubický kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum: 29.01.2018

Pro naši pobočku v Pardubicích hledáme kolegu/kolegyni na pozici Prodejce na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

* komplexní péče o svěřené zákazníky, poradenství
* organizační zajištění objednávek
* ostatní činnosti spojené s prodejem

Požadujeme:

* praxe v oboru voda, topení, sanita PODMÍNKOU
* SŠ/SOU
* řidičský průkaz sk. B
* komunikativní osobnost
* dobrou uživatelskou znalost PC
* flexibilitu, spolehlivost
* loajalitu

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti s dlouhou tradicí
* odpovídající finanční ohodnocení
* příspěvek na stravování
* příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu, dali jsme přednost jiným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v personální databázi společnosti Richter + Frenzel s.r.o. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Benefity

Zázemí stabilní společnosti

Máte zájem? Vytvořte CV za 2 minuty!

*Jméno*Příjmení
*Telefon/MobilE-mail
Zavolejte mi: ano

Poslední Zaměstnavatel • Od kdy do kdy • Popis práce
Nejvyšší dosažené vzdělání • Certifikáty

Nebo vložit životopis v PDF

* Ochrana proti spamu:4 + 4 =

Download: VOP / GDPR

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
Marketingový specialista

Mobil:
+420601166173
michaela.hamplova@ameba.eu