LUKOR s.r.o.

Společnost LUKOR s.r.o., zahájila svou činnost v srpnu roku 1992. Během svého působení na českém trhu se stala pojmem v oblasti komplexních dodávek podlahářských prací "na klíč" a rozvinula činnost do oblasti dodávky a montáže interiérových dveří včetně zárubní a kování. Kvalita výsledného produktu je garantována nejmodernější technologií, ale také širokým výběrem podlahových krytin a dveří od tuzemských i zahraničních firem. Rozsáhlá činnost společnosti LUKOR s.r.o., je od roku 1995 soustředěna ve vlastním areálu v Praze 9 - Libeň, ul. Českomoravská 2255/12a.

Recepční

Základní údaje:

Title:Recepční
Místo působení: Praha
Obor: Administrativa
Datum: 02.11.2017

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:

- zajištění chodu recepce
- vyřizování poštovní i emailové komunikace
- zapisování došlých faktur
- přijímání hovorů na ústřední telefonní lince
- podpora vedení společnosti v oblasti administrativy
- organizace pracovních cest (zajišťování hotelů, letenek, jízdenek,..)
- příprava podkladů a formálních dokumentů
- archivace dokumentů
- zajišťování kancelářských potřeb
- přijímání návštěv vč. zajištění jejich servisu
- spolupráce s ostatními úseky firmy
- samostatné plnění operativních úkolů

POŽADUJEME:

- SŠ vzdělání s maturitou
- ŘP skupiny B
- vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči zátěži, pozitivní přístup
- komunikativnost, profesionální vystupování
- organizační a koordinační schopnosti
- samostatnost, důslednost, schopnost rychlé orientace v prostředí středně velké společnosti
- znalost práce s PC (MS Word, Excel, Power-point, Internet, MS Outlook)
- praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
- znalost práce v systému Vision32 výhodou
- znalost anglického jazyka výhodou

NABÍZÍME:

- HPP, výkonnostní odměny
- zázemí stabilní společnosti (od r. 1992)
- možnost profes. růstu, pravidelného vzdělávání v oboru
- služební telefon

Benefity

Mobilní telefon
Odborné vzdělávání
Podporu osobního rozvoje a postupu
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Máte zájem? Vytvořte CV za 2 minuty!

*Jméno*Příjmení
*Telefon/MobilE-mail
Zavolejte mi: ano

Poslední Zaměstnavatel • Od kdy do kdy • Popis práce
Nejvyšší dosažené vzdělání • Certifikáty

Nebo vložit životopis v PDF

* Ochrana proti spamu:6 + 5 =

Download: VOP / GDPR

Kontaktní osoba k pozici

Mgr. Aneta G. Hrbková
Marketingový specialista

Mobil:
+420601166174
aneta.hrbkova@ameba.eu