HOPI s.r.o.

Přední česká logistická společnost HOPI působí kromě České republiky na území dalších čtyřech států Evropské unie a stala se jednou z nejvýznamnějších logistických firem ve středoevropském regionu. Díky své komplexní nabídce logistických služeb denně šetří svým zákazníkům čas, náklady a energii. Zakládáme si na profesionálních zaměstnancích poskytujících vysokou úroveň našich služeb.

Řidič/řidička vnitrostátní dopravy C - Praha - BRIGÁDA/HPP

Title:Řidič/řidička vnitrostátní dopravy C - Praha - BRIGÁDA/HPP
Místo působení: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum: 17.08.2017

Pro náš tým řidičů hledáme nové kolegy na letní i dlouhodobou brigádu, také na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:
- rozvoz zboží do obchodních řetězců v rámci ČR
„Praxe vítána, případně řidiče zacvičíme“

Požadujeme:
Brigáda - řidičský průkaz B, čistý trestní rejstřík, loajální a flexibilní přístup
HPP:
- řidičský průkaz skupiny C, popř.CE,
- trestní bezúhonnost
- prokazatelnou praxi
- profesní osvědčení
- kartu řidiče do tachografu a výpis z karty řidiče
- zdravotní způsobilost dle zákona (dopravně-psychologické vyšetření, průkaz pracovníka v potravinářství)
- zkušenost v dopravě a zásobování řetězců předností /složité couvání/

Očekáváme:

- loajální a flexibilní přístup k práci
- ochotu k nočním závozům (významné množství)

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání v přední logistické společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- prémie a bonusy (školení zdarma na ekonomickou jízdu - prémie za úsporu PHM, školení řidičů dle zákona, soutěž o nejlepšího řidiče - 1. cena osobní automobil)
- moderní vozový park
- možnost ubytování na naší ubytovně
- příspěvek na dopravu
- možnost čerpání dovolené ve zkušební době

Nově poskytujeme náborový příspěvek pro nové řidiče na HPP ve výši 10 tis. Kč

Pro bližší info o čerpání náborového příspěvku se prosím obracejte na personalistu, s kterým budete jednat o nástupu do nového zaměstnání.

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti

Benefity

Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Máte zájem? Vytvořte CV za 2 minuty!

*Jméno*Příjmení
*Telefon/MobilE-mail
Zavolejte mi: ano

Poslední Zaměstnavatel • Od kdy do kdy • Popis práce
Nejvyšší dosažené vzdělání • Certifikáty

Nebo vložit životopis v PDF

* Ochrana proti spamu:3 + 10 =

Download: VOP / GDPR

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
Marketingový specialista

Mobil:
+420601166173
michaela.hamplova@ameba.eu