FUJIFILM Europe GmbH, organizační složka

S 80 lety své existence, které oslavila v roce 2014, je společnost Fujifilm největší společností zabývající se fotografií a zobrazováním na světě. Naše inovační aktivity se také promítají v medicíně, vysoce funkčních materiálech a jiných oblastech vysoké techniky. FUJIFILM je globálně operující technologická skupina, která dodává výrobky širokému spektru průmyslových odvětví včetně lékařství, přírodních věd, spotřební elektroniky, chemie, polygrafie, ekonomické informatiky, fotografických a kancelářských materiálů na základě svého rozsáhlého portfolia technologií.

SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA

Základní údaje:

Title:SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA
Místo působení: Praha
Obor: Strojírenství
Datum: 09.11.2017

Pro naši medicínskou divizi - oddělení servisu endoskopů, které se nachází v Praze, hledáme kolegu na pozici:

Náplň práce:
Oprava endoskopických přístrojů

Požadujeme:

- předpoklady pro opravu jemných mechanicko-elektronických a optických přístrojů
- středoškolské nebo odborné vyučení

Nabízíme:

- odborné zaškolení v oboru s možností profesního růstu
- 5 týdnů dovolené
- pracoviště v Praze 3 v dosahu MHD
- placené přesčasy
- odměny a pravidelná valorizace platu
- dlouhodobá jistota zaměstnání u firmy s celosvětovou působností

Zaměstnanecké výhody:

- sleva na firemní výrobky/služby
- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- občerstvení na pracovišti
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- možnost si napracovat hodiny
- firemní akce

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Místo pracoviště: U Nákladového nádraží 1949/2, 13000 Praha 3 – Žižkov

Pozice je vhodná pro absolventy.
Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem.
Vhodné i pro vozíčkáře.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný profesní životopis.

Benefity

Časová flexibilita
Dovolená navíc
Jazykové kurzy
Občerstvení na pracovišti
Pitný režim
Podporu osobního rozvoje a postupu
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Máte zájem? Vytvořte CV za 2 minuty!

*Jméno*Příjmení
*Telefon/MobilE-mail
Zavolejte mi: ano

Poslední Zaměstnavatel • Od kdy do kdy • Popis práce
Nejvyšší dosažené vzdělání • Certifikáty

Nebo vložit životopis v PDF

* Ochrana proti spamu:3 + 8 =

Download: VOP / GDPR

Kontaktní osoba k pozici

Mgr. Aneta G. Hrbková
Marketingový specialista

Mobil:
+420601166174
aneta.hrbkova@ameba.eu