%2Fnabidka-prace%2Fferona-a-s%2Fadministrator-bi-dwh-praha-id911test

Ferona, a.s.

Ferona, a.s. je moderní obchodní společnost, zabývající se nákupem, skladováním, úpravou, logistikou a prodejem hutních výrobků, hutních druhovýrobků, železářského sortimentu a neželezných kovů na bázi velkoobchodu. Ferona, a.s. působí v České republice, na Slovensku a v Polsku. Součástí naší společnosti je Pragmet, a.s., která je zaměřena na automotiv. Dále je to FTP, která je zaměřena na materiály z plastů a kompozitních-hybridních materiálů.

ADMINISTRÁTOR BI/DWH

Základní údaje

Title:ADMINISTRÁTOR BI/DWH
Místo působení:Praha
Obor: IT a telekomunikace
Datum:07.11.2018

Popis

Náplň práce:
• Administrace aplikací a podpora datového skladu a uživatelů
• Monitorování systému - řešení provozních problémů a incidentů
• Komunikace s dodavateli řešení
• Metodické kontroly nasazovaných řešení
• Správa, údržba a vývoj řešení
• Zapojení do rozvoje firemního IT

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventa
• Výhodou zkušenosti s databázovými systémy
• Výhodou znalost MS SQL
• Analytické a komunikační schopnosti
• Aktivní a samostatný přístup k řešení pracovních úkolů
• Ochota se vzdělávat
• Pečlivost a přesnost
• Angličtina (min. pasivní znalost)

Nabízíme:
• Zázemí české stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Pracoviště v centru Prahy

Zaměstnanecké benefity:
• Dovolená 5 týdnů
• Zdravotní volno/sickday
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění
• Stravenky
• Vzdělávací kurzy a školení v oblasti IT

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nástup: Dle dohody
Místo pracoviště: Praha 1, Havlíčkova čp. 1043/11

Pokud Vás nabízená pozice oslovila, zašlete nám strukturovaný životopis v českém jazyce.
Těšíme se na Vaše reakce.

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

IT a telekomunikace | Praha | 07.11.2018