expert ČR, s.r.o.

Společnost Expert Elektro je nákupní sdružení, které je členem mezinárodní kooperace Expert International. Ta se svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci celkově 4. místo. Pod značkou Expert je celosvětově sjednoceno více než 7400 obchodů se spotřební elektronikou, bílým zbožím, telekomunikační technikou, IT, foto technikou a nábytkem. Společnost Expert Elektro zaznamenává v posledních letech trvalý růst a její podíl na tuzemském trhu se systematicky a plynule zvyšuje. Česká expertní síť dnes zahrnuje celkem 53 prodejen rozmístěných po celém území České republiky. V jejich nabídce je sortiment zboží renomovaných značek a profesionální poradenství. O zákazníky se stará tým obchodníků, kteří pravidelně prochází systémem odborných školení.

Produktový specialista pro sortiment elektro

Základní údaje:

Title:Produktový specialista pro sortiment elektro
Místo působení: Středočeský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum: 28.11.2017

Popis

Hledáte práci, při které se nebudete nudit?
Staňte se posilou našeho obchodního týmu, který chceme rozšířit o nového kolegu/kolegyni.

Co bude Vaším úkolem:

• rozvoj sortimentu u stávajících dodavatelů,
• reporting, tvorba analýz,
• nastavení cenotvorby pro svěřenou oblast.

Očekáváme od Vás:

• zkušenosti a/nebo orientace v sortimentu elektro jsou pro Vás velkou výhodou,
• oceníme zkušenosti s vedením agendy související s nákupem zboží od dodavatelů,
• uživatelskou znalost MS Excel, Power-Point,
• týmové myšlení, samostatnost, časovou flexibilitu,
• SŠ/OU s maturitou,
• trestní bezúhonnost.

Nabízíme Vám:

• zajímavou práci v úspěšném týmu,
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
• mobilní telefon a notebook,
• finanční ohodnocení dle dosažených výsledků,
• možnost seberealizace,
• možnost získat cenné zkušenosti,
• perspektivu dalšího karierního i osobního růstu,
• týden dovolené navíc, program podpory zdraví,
• příspěvky na stravování a další zaměstnanecké výhody.

Místo pracoviště: U expertu 91, 250 69 Klíčany, Česká republika

Zaujala Vás naše nabídka?

Tak neváhejte a pošlete nám svůj strukturovaný profesní životopis s aktuální fotografií (budeme si Vás lépe pamatovat).

Benefity

Dovolená navíc
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Máte zájem? Vytvořte CV za 2 minuty!

*Jméno*Příjmení
*Telefon/MobilE-mail
Zavolejte mi: ano

Poslední Zaměstnavatel • Od kdy do kdy • Popis práce
Nejvyšší dosažené vzdělání • Certifikáty

Nebo vložit životopis v PDF

* Ochrana proti spamu:4 + 10 =

Download: VOP / GDPR

Kontaktní osoba k pozici

Mgr. Aneta G. Hrbková
Marketingový specialista

Mobil:
+420601166174
aneta.hrbkova@ameba.eu