AHOLD Czech Republic, a.s.

V současné době společnost AHOLD Czech Republic, a.s. zaměstnává více než 17 500 zaměstnanců. Tímto se řadí mezi největší zaměstnavatele v zemi. Provozuje prodejny Albert po celé České republice. Řetězec Albert se v souladu se svou strategií důrazně zaměřuje na kvalitu a čerstvost potravin a na spolupráci s regionálními dodavateli.

Skladový/á dělník/ce Hradec Králové

Základní údaje:

Title:Skladový/á dělník/ce Hradec Králové
Místo působení: Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum: 05.01.2018

V Ahold Czech Republic si vážíme svých zaměstnanců i jejich názorů. Záleží nám na vytvoření fungujícího týmu a děláme pro to vše, co je v našich silách.
Je pro vás důležité mít jistý a dobrý příjem každý měsíc? Chcete šéfa, který Vám naslouchá? Nebojíte se fyzické práce? Hledáme nové kolegy pro svá distribuční centra zajišťující logistiku prodejen Albert.

Plat až 26 900,-
Náborový příspěvek až 12 000,-
Plat po prvním roce až 28 000,-

NÁPLŇ PRÁCE:

• Příprava zboží na palety (velkoobchodní balení)
• Manipulace s nízkozdvižným elektrickým vozíkem
• Práce se scannerem

POŽADUJEME:

• Zdravotní způsobilost
• Ochota pracovat ve vícesměnném provozu
• Trestní bezúhonnost
• Týmového ducha

NABÍZÍME:

• Možnost kariérního postupu v rámci provozu
• Příplatky navíc za víkendy a práci v noci
• Jistotu výplaty každý měsíc a možnost navýšení každý rok
• Širokou nabídku benefitů
• Stravenky
• Dostatečnou dobu na Vaše zaškolení
• Práce na dobu neurčitou
• Příjemné firemní akce

Máte zájem? Vytvořte CV za 2 minuty!

*Jméno*Příjmení
*Telefon/MobilE-mail
Zavolejte mi: ano

Poslední Zaměstnavatel • Od kdy do kdy • Popis práce
Nejvyšší dosažené vzdělání • Certifikáty

Nebo vložit životopis v PDF

* Ochrana proti spamu:2 + 7 =

Download: VOP / GDPR

Kontaktní osoba k pozici

Lenka Kaizarová
Marketingový specialista

Mobil:
+420727985858
lenka.kaizarova@ameba.eu